Llistat Escoles de comunitat

Aquest és el llistat de les Escoles de comunitat per adults que se celebren arreu d’Espanya

BARCELONA
Parròquia de Sant Isidor
c/ Urgell, 176
Dilluns 21,15 h

Parròquia de Santa Gema
c/ Capitán Arenas, 9
Dimecres 21:00

Parròquia de Santa Agnès
c/ St. Elies, 23
Dijous 14:00

Parròquia de Santa Anna
c/ de Santa Anna, 29
Dimarts 18h


SANT CUGAT/VALLDOREIX
Parròquia de Sant Cebrià
Dilluns 20:45

SANT CELONI
Parròquia de Sant Martí
Plaça Mossèn Figueres, 1
Dijous, 21.30

SANTPEDOR
Parròquia Sant Pere d’Or
c/ Ample, 10
Dimecres 20:30

SANT HIPÒLIT
Rectoria de Sant Hipòlit
Carrer de l’Església, 3
Dilluns 21:45



ALTRES CIUTATS

Alacant
Divendres, 20:30 h
Parroquia de la Inmaculada
C/ Benlliure, 6-8 (San Vicente del Raspeig)


Bilbao
Dimarts, 20:30 h
Parroquia de San Vicente
Pza. San Vicente, 4

Càceres
Dimarts, 21.00 h
Parroquia de San José
C/ Batalla del Salado, s/n

Cadis - Alcalá de los Gazules
Dilluns, 20:30 h
Iglesia de la Victoria (Salón Parroquial)
C/ Alameda de la Cruz, 22

Cadis - Jerez de la Frontera
Dimarts, 20:30 h
Colegio Compañía de María
C/ Compañía de María, 1

Castelló
Dimarts, 20:30 h
Nuestra Señora de la Esperanza
Plaza del Cometa Halley, s/n

Còrdoba
Dilluns, 20:45 h
Parroquia de Nª Sª de la Aurora
Pza. Mahatma Gandhi, s/n

Cuenca
Divendres, 18:00 h
Parroquia de San Fernando
C/ Hermanos Becerril, s/n

Granada
Dimecres, 21:00 h
Parroquia Nuestra Señora de los Dolores
Avda. Fernando de los Ríos, s/n

Guadalajara
Dimecres, 20:00 h
Parroquia San Juan de Ávila
Calle Constitución, 31 A

Huelva - Aljaraque
Dijous, 20:15 h
P. San Agustín
C/ Orense (Aljapark)

Jaén - Villanueva del Arzobispo
Dilluns, 16:00 h
Casa Parroquial
C/ Arquillo, 3

La Coruña
Dilluns, 21:00 h
aalonsoguemes@gmail.com

Las Palmas
Dimecres, 20:30 h
Urb. Masapeses, 17B (Arucas)

Lugo
Dilluns, 20:30 h (cada 15 días)
Parroquia Santiago "La nova"
R/ Raíña, 2

Màlaga
Dimecres, 20:00 h
Parroquia de Stella Maris de los Padres Carmelitas
C/ Alameda Principal, 29

Mallorca, Lloseta
Dilluns, 21:00 h
Parroquia Natividad de Nuestra Señora de Lloseta
C/ Comte Ayamans, 11

Menorca
Segon i quart dijous del mes, 20:30 h
Parroquia de la Inmaculada Concepción
C/ Cos de Gracia, 115 (Mahón)

Múrcia
Dimarts, 21:15 h
Parroquia de San León Magno
Av. Libertad, 6

Pamplona
Dimarts, 21:00 h
Parroquia de San Miguel
Pza. de la Cruz

Santander
Divendres, 19:00 h (cada 15 días)
Parroquia del Santísimo Cristo
C/ Somorrostro, s/n bajo

Santiago de Compostela
Dilluns, 21:00 h
aalonsoguemes@gmail.com

Sevilla
Dilluns, 20:15 h
Parroquia de la Concepción
C/ Cristo de la Sed, 41

Sevilla – Osuna
Dimecres, 20:30 h
Parroquia de Nuestra Señora de Asunción
Salones parroquiales de la Cilla del Cabildo
C/ San Pedro, 16

Sòria
Divendres, 21:00 h (cada 15 días)
c_delascasas@yahoo.es

Tarragona - Tortosa
Divendres, 20:30 h
C/ Lluís Canalda, 4

Tenerife – Adeje
Dilluns, 20:00 h
Parroquia de San José de los Olivos (Salón Parroquial)
Concha García Álvarez, 8

Tenerife – Sta. Cruz
Dilluns, 20:30 h
Parroquia del Beato José Anchieta
C/ Elías Ramos González, 8

Tenerife – Tegueste
Dimarts, 20:30 h
Parroquia de S. Marcos Evangelista (Salón Parroquial)
Pza. San Marcos, s/n

Tenerife – La Laguna
Dilluns, 20:30 h
Casa de la Juventud
C/ Nava y Grimón, 10

Toledo
Dilluns, 20:30 h
Parroquia de San Julián
Avda. de Europa, s/n

Toledo - Talavera de la Reina
Dissabte, 10:00 h (cada 15 días)
Parroquia Patrocinio de San José
C/ San Marcos, 72

València
Dilluns, 21:00 h
Parroquia de Nuestra Señora del Milagro y San Maximiliano María Kolbe
C/ Vicente Zaragozá, 91

Valladolid
Dijous, 21:30 h
C/ Manuel Azaña, 52, 4D

Divendres, 20:30 h
Parroquia de Cristo Redentor
C/ Federico Landrove Moíño, 2

Vigo
Dilluns, 21:00 h
comunionyliberacion.vigo@gmail.com

Saragossa
Divendres, 19:00 h (cada 15 días)
Parroquia San Ignacio Clemente Delgado
Pza. Mary Poppins, 1 (Valdespartera)